У Херсонській області власники нічних клубів на знак протесту проти карантину хочуть перекрити міст

У Херсонській області власники нічних клубів обурені тим, що мусять закривати заклади після 23 години через нові карантинні обмеження. На знак протесту вони планують перекривати Антонівський міст.

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв закликав власників закладів не займатися перекриттям мосту, а прийти до нього на зустріч на 17:30. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

Як він повідомляє, перекриття мосту планується близько 17:00. “Пропоную власникам нічних клубів не робити заторів перекриттям мосту, а створити ініціативну групу та приходити на зустріч зі мною сьогодні о 17:30 в приміщенні обласної державної адміністрації”, – написав Гусєв.

Він також запевнив, що  вже звернувся до уряду з пропозицією переглянути обмеження і дозволити з урахуванням епідемічної ситуації ухвалювати відповідні рішення щодо діяльності розважальних закладів на засіданнях регіональних комісій з питань ТЕБ та НС. 

Гусєв також нагадав, що Херсонська область була останнім регіоном, який ввів обмеження на роботу розважальних закладів після 23:00. Ситуація з розповсюдженням COVID-19 сприятливіша, ніж в більшості інших областей завдяки злагодженій та професійній роботі медиків та штабу, наголосив він. 

Нагадаємо, нічні заклади України через коронавірус посилено перевіряють поліцейські. Це робиться для того, щоб зменшити ризик зараження громадян COVID-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *