У Яремчі медпрацівники працюватимуть два тижні поспіль без можливості вийти зі свого відділення

У Яремчанській центральній міській лікарні ухвалили рішення перевести працівників терапевтичного відділення на “вахтовий метод” роботи без можливості покидати відділення протягом 14 днів. Відсьогодні в такому режимі працюватиме бригада з чотирьох медпрацівників, йдеться у повідомленні міського Штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.Напередодні повідомлялось, що COVID-19 підтвердився у трьох співробітників лікарні.

“У трьох пацієнтів підтверджено COVID-19, вони дихають самостійно, температура в межах норми – до 36,8. Здійснюються всі необхідні заходи щодо контактних осіб та захисту”, – повідомляв штаб.

А сьогодні аналізи підтвердили коронавірус ще в двох медпрацівників.

“Сьогодні лабораторні аналізи підтвердили COVID-19 у ще двох медичних працівників. Усі медпрацівники перебувають у задовільному стані, мають температуру в межах норми – до 36,7; дихають самостійно”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Кривому Розі ізолювали понад сто людей, які контактували з хворою на коронавірус – серед ізольованих медики і пацієнти лікарні, де жінці надавалось лікування, а також близькі та колеги. А все – через помилковий попередній діагноз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *