У Дніпрі вхід до церкви, де священник причащав вірян, перегородили ямою

У Дніпрі в незвичний спосіб покарали священників, які не дотримуються правил карантину – викопали яму просто перед входом до їхньої церкви, йдеться в ТСН.16.45.

Комунальники почали рити рівчак під церковною брамою, де напередодні батюшки влаштували масове зібрання людей та причастя однією ложкою. У міській раді роботи пояснили тим, що просто вирішили перевірити трубу водопостачання, а під землею ще й знайшли снаряд часів Другої світової.

Віряни почали сваритися, навіть кидати в працівників землею та камінням. Урешті, роботи тимчасово припинили, але в'їзд до храму все одно заблокований і так його таки зачинили. «Кидали каміння, нецензурно висловлювалися, навіть плювали. Нехай навіть не богохульствують, а сприймають за належне рішення Кабміну, рішення міської ради», – каже заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

На панотця, що проводив масове причастя, склали протокол за порушення карантину. А в міськраді анонсують, що ремонтні роботи поблизу деяких церков можуть стати ще масштабнішими.

«Слава Тобі, Господи, що у нас в приході є віряни, які вшановують свята і ходять до церкви, а не онлайн. Він мав чашечку зі спиртом, тож туди вмочив, а потім уже тільки причастив. Все просто», – каже представниця церкви Тетяна Царенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *