У Чернівцях спортивний стадіон переоблаштовують під госпіталь для хворих на коронавірус

У Чернівцях під інфекційний госпіталь почали переоблаштовувати муніципальний спортнивний стадіон, йдеться в ТСН.Ранок.

Приміщення може вмістити майже 9 десятків хворих. В сусідній будівлі встановлять ліжка для 12 медиків, які будуть працювати тут. До 1 травня госпіталь має бути готовим вмістити хворих – зараз в лікарнях міста лишилось трохи більше, аніж сто вільних місць.

Сьогодні ж Чернівецька область має отримати велику партію засобів індивідуального захисту для лікарів.

Нагадаємо, що учора нові результати тестів підтвердили 65 нових випадків захворювання на коронавірус. Таким чином кількість загальна вже перевалила за тисячу – 1053 випадки зафіксовано всього і це найвища цифра по Україні.

За повідомленням чиновників, лише 15 відсотків лікується стаціонарно, у більшості легка форма або взагалі безсимптомна. Утім, за вчора померло четверо людей. З них – двоє братів 19 та 25 років з села Їжівці. Їх разом ще з батьком та бабусею госпіталізували напередодні Великодня. Як повідомляють у обласній адміністрації, сім'я попри симптоми захворювання коронавірусом, приблизно тиждень лікувалась вдома, поки усіх чотирьох у важкому стані не госпіталізували в районну лікарню в місто СТорожинець. Спочатку помер 19-річний Андрій, позавчора, а учора зранку і його 25-річний брат.

«Двох молодих хлопців лікарі також не врятуали, в них підтвердили наявність інфекції. Це вкотре доводить, що люди надто легковажні, надто терплячі і думають, що хвороба якось мине сама і надто пізно звертаються по лікарську допомогу. Так само і в цих випадках звернулись –  то було вже пізно», – розповів голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *