У Чернівецькій області розповіли, як владнали ситуацію із зараженим коронавірусом священником, який планував йти на службу

Священник із Чернівецької області, у якого лабораторно підтвердили нове коронавірусне захворювання COVID-19, але він не повірив тесту і планував йти сьогодні на службу, все ж не піде до вірян до храму. Його вдалося вмовити місцевій владі.

Про це повідомила 16 квітня директорка департаменту комунікацій ОДА Вікторія Гатрич у коментарі “Суспільному”.

Вікторія Галич уточнила, що зі священником домовились про те, що він не піде на богослужіння до церкви. Наразі не відомо, де перебуває інфікований священник, оскільки жодних інших деталей вона не повідомила.

Зазначимо, про інфікування чотирьох священнослужителів увечері 15 квітня повідомив голова ОДА Сергій Осачук. Він також розповів, що один із заражених відмовляється визнавати результати лабораторних тестів та має намір й надалі правити службу в храмі.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *