Тренуватись краще онлайн з професіоналами, щоб не нашкодити здоров'ю – спортсмени

Відеоуроки, тренування онлайн – спочатку все це було незвично, але за період карантину стало нормою, але головне – не перевантажувати себе, щоб не нашкодити, йдеться в ТСН.19.30.

Він звик тренувати або десятки людей одночасно, або персонально кожного, як от з українськими зірками. Та ще від початку карантину тренер Андрій Хомицький повністю осів вдома. Тренується сам, тренує своїх діток, і роботу не полишає. Завдання клієнтам роздає, та й перевіряє – в Інтернеті. Часто онлайн і до трансляції долучається подекуди до тисячі людей.

На онлайн тренування давно перейшли і прихильники єдиноборств, ті хто займаються йогою, або ж танцями. Тренери кажуть, для підтримання форми, своєї ваги та кімнатної площі цілком достатньо. Але далеко не всі, дотримуються карантинних обмежень, зокрема щодо перебування вдома, або прогулянок парками. Та тривалі прогулянки, або ще й фізичні навантаження, можуть зіграти не на користь, а на шкоду. «Якщо наші заняття будуть надто сильні, то спорт може знизити ваш імунітет. Тому я рекомендую займатися щодня, але короткими тренуваннями по 20-30 хвилин. Вправи прості, які задіюють максимальну кількість м'язів: віджимання, присідання, прес, планка», – радить тренер Андрій Хомицький.

Андрій каже – вправи, здоровий сон та збалансоване харчування, і ваш імунітет, буде міцним як в марафонця. Бігуни переконані, легені таки варто тренувати. Їх коронавірус вражає чи не найбільше. «Ваші легені будуть розвинуті, серце буде працювати у ритмі циклічних тренувань. Біг чудово загартовує ваше здоров'я», – каже ультрамарафонець Ігор Кретов.  

Так, нині ультрамарафонець – це коли біг на 42 і значно більше кілометрів – Ігор Кретов ніби й сам порушує карантин, бо на вулиці. Але каже, тренується раз на день, і на одинці, без контактів з людьми. А потім звітує у фейсбук спільноту “КарантинЧелендж”, де таких як він уже більше тисячі людей!

На цьогорічні забіги реєструвалося пона 100 тисяч українців. Та змагання переносять, або проводять онлайн, якраз коли бігати потрібно одному. Бо спортсмени переконані, карантин скінчиться, а форма залишиться.

Кореспондент Сергій Моргун.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *