Синоптики розповіли, коли до України прийде "бабине літо"

В Україні вже кілька діб поспіль на сході і півночі заморозки на ґрунті від 0 аж до -3. Утім, вже від понеділка, 21 вересня, ситуація зміниться. Тиждень принесе більше сонця.

Синоптики кажуть, що українцям варто готуватися до хвилі потепління, яке можна вважати “бабиним літом”. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

Антициклон принесе погодну стабільність. Позначки на початку тижня коливатимуться від + 20 до + 22, а далі почне ще теплішати аж до +27. А от ночі вже холодні. Від +5 на Сході до +10 – на Заході.

Загалом, вересень, кажуть синоптики, буде теплий. А це дає надію, що зима буде пізньою. Так, принаймні, каже народна прикмета.

А прямо зараз на Сонці змінюється погода, кажуть у НАСА. По суті, зміни ці відбуваються кожні 11 років. Воно то спокійне, то активне. І от зараз початок нового активного циклу. На зірці відбуватиметься більше гігантських вибухів, які випльовуватимуть у космічний простір більше енергії та світла. На людях це позначиться опосередковано. А от техніка і найперше – супутники і радіозв’язок можуть давати збій, кажуть учені. І зараз до цього готуються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *