Спікер парламенту розповів про долю законопроєкту про гральний бізнес

Депутати “пройшлися” по всіх правках до законопроєкту про гральний бізнес, які не були враховані. За них вже проголосували: або підтримали, або не підтримали в залі. 

Про це в ефірі Сніданку з 1+1 розповів голова Верховної Ради Дмитро Разумков. 

“Станом на сьогодні ми розглядаємо правки, які були враховані комітетом, і зараз їх колеги ставлять на підтвердження. На жаль, я не можу сказати, що це дуже ефективна робота, але регламент таке передбачає. Я сподіваюся, що політичний глузд переможе і зможемо ухвалити цей законопроєкт якомога швидше”, – каже Разумков. 

За його словами, він не очікував, що документ розглядатимуть вже понад тиждень. “І народні депутати, ініціатори цього законопроєкту, і в комітеті казали, що орієнтовно за день-півтора планується його пройти. Фактично ми тиждень його розглядаємо. Хотілося б вірити, що ми зможемо протягом найближчих днів з нього вийти”, – наголосив спікер паламенту.

Як повідомлялося, Верховна Рада 16 січня проголосувала в першому читанні за легалізацію грального бізнесу. За ухвалення відповідного законопроєкту у першому читанні та за основу проголосували 260 народних депутатів. Невдовзі усі заклади працюватимуть лише за ліцензіями, які видаватиме спеціальна комісія.  До документу подали близько трьох тисяч правок. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *