Що ж приховано за ширмою мітингів у Вінниці?

На даний момент приводами для мітингів та протестів не лише у нашому регіоні, а й по всій Україні є підвищення тарифів та збільшення фінансового навантаження на малий та середній бізнес. Від недавнього часу з’явився ще один привід — арешт Стерненка. Більшість переконані, що ці протести вплинуть на уряд і його рішення, але для когось це лише спосіб збільшити свій політичний вплив та посилити напругу серед громадян.

Не так давно в деяких телеграм-каналах та спільнотах “Facebook” м. Вінниці наводилися реальні факти того, що мітинги були лише прикриттям дійсних цілей, яких хочуть досягти їх організатори. Так, наприклад, мітинг, який проводився у підтримку малого та середнього бізнесу Вінниччини біля ОДА був проплачений Росією і його організатором виступав такий собі — Сергій Доротич (про репутацію якого відомо вже усім). Звісно активістам нашого міста стало про це відомо і вони хотіли це зупинити, але ви ж самі розумієте, якщо людині заплатили за роботу — вона її виконує. І всім тим хто ніби відстоював права підприємців було байдуже чому і за що вони там стоять.

Також, мітинг 24 січня щодо нової системи оплати за використання та транспортування газу став інструментом посилення своїх позицій для однієї із політичних сил регіону. До цієї ходи була задіяна максимальна кількість активістів — створювалася картинка, а про справжню мету цього мітингу особливо ніхто не думав.

Кожен такий мітинг свідчить по те, що добрі наміри суспільства використовуються для досягнення брудних цілей та посилення позицій у політичних іграх. У таких випадках людське життя стає лише розмінною монетою для отримання того чого хочуть “великі гравці”. Найгіршим є те, що звичайні чесні громадяни, які відстоюють свою позицію, права і свободи стають шаховими фігурами на ігровому полі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *