Ще в одному районі Житомирської області горіло сміттєзвалище

У селі Хажин Бердичівського району Житомирської області напередодні на сміттєзвалищі спалахнула пожежа площею 500 кв.м. Для її ліквідації знадобилося понад 4 години.

Про це повідомляють рятувальники.

Інформація про займання надійшла до ДСНС 20 вересня о 19:40. Виявилося, що горіло сміття окремим осередками. Найвища точка насипу сягала 6 метрів.

На ліквідацію пішло понад 4 години, вогонь повністю приборкали о 00:40. Рятувальники кажуть, що їхній роботі заважало те, що на сміттєзвалищі не було спецтехніки, а глибина прогарів була невідома.

Крім того, відсутність тракторів чи бульдозерів ускладнювало під'їзд пожежної техніки та доступ особового складу до окремих осередків загорання.

Сильний вітер сприяв швидкому розповсюдженню полум’я. Загалом рятувальники здійснили близько 10 підвозів води з сільського ставка. Наразі обставини пожежі встановлюють фахівці.

Нагадаємо, цими ж вихідними в місті Овруч, що в Житомирській області, сталося ще одне загоряння на території міського сміттєзвалища. Горіли відходи на площі 400 кв.м. Пожежу вдалося ліквідувати. Причина загоряння встановлюється.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *