Рідні бранців, які не потрапили у списки на обмін, вимагають від Зеленського зустрічі і роз'яснень

Після звістки про прийдешній обмін і оголошення у ЗМІ попереднього списку осіб, яких планують повернути, до президента звернулися рідні тих бранців, які досі залишаються в тюрмах окупантів, йдеться в ТСН.Ранок.

Записали відео, у якому попросили пояснити, чому знову забули про їхніх близьких, і нині повертають осіб, багато з яких не має стосунку до захисту інтересів України.

У кінці звернення просять зустрічі із президентом і роз`яснень.

«Всі ми родичі полонених, які не зважаючи на обіцянки влади, досі не потрапили у списки обміну і впродовж довгих років знаходяться в полоні. Ми раді, що відбувається черговий обмін, але нам набридло бачити, як у списки на обмін потрапляють люди, які не мають стосунку до конфлікту на Донбасі. І після чергового обміну заливатись сльозами», – заявила Тетяна Матюшенко.

«Пане президенте, скажіть, чи збираєтеся ви повертати мою маму додому. Можливо настав час почути нас і поговорите», – додає Ізабелла Пєх.

Нагадаємо, що ймовірно сьогодні, але точно до Великодня, має відбутися обмін полоненими, про це заявив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков. І статися обмін  має окремо на Донеччині і окремо на Луганщині, через те, що між терористами зараз існує свій антивірусний кордон. 

Через  карантин, пресу на подію не пускатимуть. Обмін зніматимуть камери Офісу президента. Тристороння контактна група погодила списки для звільнення.

За останніми даними, з окупованих територій мають повернутися два десятки осіб, приблизно стільки ж ми віддамо бойовикам.  Усі звільнені пройдуть обов'язкову обсервацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *