Прем’єр розповів про день виходу з карантину

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, коли може настати день виходу з коронавірусного карантину. Про це він заявив під час засідання уряду.

“Уряд сьогодні ухвалить рішення про подовження карантину до 11 травня, оскільки за розрахунками Академії наук піку ми очікуєм в період між 3 і 8 травня. У нас є дуже чіткий план виходу з цього карантину, план складається з 5 етапів. Є стартова точка реалізації, ми її умовно назвали “День К”, день кінця карантину”, – заявив Шмигаль.

За його словами, реалізацію плану виходу з карантину може розпочатися за умови сприятливої епідеміологічної ситуації.

“За нашими прогнозами, цей день мав би настати 11 травня, тому сьогодні будемо подовжувати карантин до цієї дати”, – додав він.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *