Пожежі у Житомирській області: для приборкання вогню залучили потяг "Укрзалізниці"

“Укрзалізниця” 18 квітня долучилася до ліквідації пожеж у Житомирській області, де від 16 квітня масштабно палають ліси. Гасити їх і допоможуть працівники пожежної охорони компанії, а також пожежний потяг , який відправлено до регіону.

 Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Зі слів очільника міністерства, до Житомирської області відправили пожежний потяг зі 120 тоннами води. Він буде поповнювати водою автоцистерни. Також до ліквідації загоряння долучилися співробітники пожежної охорони УЗ.

“До роботи були залучені особовий склад поїзда та члени добровільної пожежної дружини стрілецької команди Коростень. Вогнеборці провели роботу із недопущення поширення вогню на залізничні колії та заправили більше десяти автоцистерн для гасіння лісових пожеж”, – повідомив міністр.

Раніше повідомлялося, що унаслідок масштабних пожеж у Житомирській області вже згоріли понад 80 будинків. Найбільшої шкоди завдано селам Нижня Рудня, Острови, Магдину та Личмани Овруцького району. Вогонь вирує далі.  

Як відомо, однією з причин лісових пожеж є діяльність людей, які після прибирання на цвинтарі села Першотравневе підпалили сміття, внаслідок чого вогонь перекинувся на дерева, а згодом розповсюдився і на інші сусідні населені пункти.  Через поширення вогню місцевих мешканців евакуювали, а рятувальники вже другу добу намагаються приборкати вогонь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *