Пожежа в одеському будинку: стали відомі ймовірні причини загоряння

Порушення правил  безпеки – попередня причина пожежі у середмісті Одеси. Там без даху над головою залишилися понад сорок людей. Нині сторічний будинок повністю непридатний для проживання.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На третьому поверсі будинку досі ядучий запах гару, а крізь стелю видно небо. Комунальники розбирають залишки обгорілих дерев’яних конструкцій. Сьогодні зранку жителям дозволили зайти у свої помешкання. Люди рятують залишки майна. Вціліло небагато. З сорока восьми квартир полум’я дісталося дев’ятнадцяти.

В момент загоряння в будинку було 89 людей: мешканці, гості, орендарі квартир, відвідувачі кафе та ресторанів на першому поверсі. Дивом ніхто не постраждав.

“Ймовірна причина пожежі це необережне поводження з вогнем мешканців однієї з квартир саме там де розпочалась пожежа. Збитки встановлюються ще. Наразі будинок непридатний для проживання, тому що окрім квартир, що згоріли, ще й обрушення виникли, тому він вже аварійний”, – каже речниця ГУ ДСНС України в Одеській області Ольга Сафронова.

Дах знищений над усією спорудою. В будинку обвалилися перекриття, згоріли дерев’яні сходи. Тут немає ні світла ні газу. Квартири, які не зачепило полум’я, залиті водою. Двадцять людей минулу ніч провели у муніципальному таборі “Мрія”.

Пожежна частина – буквально за рогом. Але навіть за короткий проміжок часу вогонь розповсюдився на велику площу. Полум'я дерев'яними перекриттями перекидалося з поверху на поверх, а потім – на дах. Що робитимуть з будинком далі – наразі невідомо.

“Сама будівля 1914 року і всі перекриття – дерев'яні. Загальна площа пожежі складає близько 700 метрів. Чекаємо на інформацію від ДСНС, після того, як вони дадуть нам можливість потрапити в цю будівлю, зробити експертизу та дати оцінку, ми вже зможемо говорити про алгоритм наших дій на майбутнє”, – сказав в.о. заступника Одеського міського голови Дмитро Жеман.

Осередком загоряння стала квартира на другому поверсі. Там мешкали орендарі. Сусіди скаржилися на них вже давно – кажуть, пиячили, скандалили, билися. Після пожежі винаймачі просто втекли. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *