Пов'язана з Кремлем ПВК "Вагнер" вербує сирійців для участі у війні на території Лівії – Bild

Пов'язана з російською владою приватна військова компанія “Вагнер” вербує громадян Сирії для участі у війні на території Лівії.

Про це пише німецьке видання Bild з посиланням на родичів завербованих сирійців.

За інформацією видання, ПВК “Вагнер” проводить “безпрецедентну кампанію з вербування” на півдні і сході Сирії. Вербуванням також займаються представники “офіцери військової секретної служби режиму президента Сирії Башара Асада”, а також місцева влада на підконтрольній Асаду території.

Надалі найманці проходять навчання, потім їх переправляють з російської авіабази Хмеймім до провінції Латакія на територію Лівії, де вони беруть участь в бойових діях на боці генерала Халіфа Хафтара, командувача збройними силами так званого тобрукского уряду Лівії, невизнаного міжнародним співтовариством.

Один з родичів завербованого чоловіка повідомив виданню, що найманцям обіцяють зарплату в розмірі 1 тис доларів на місяць, а також компенсацію в розмірі від 25 тис. 50 тис. в разі поранення або загибелі.

Наприкінці грудня 2019 року Ердоган стверджував, що в Лівії перебувають дві тисячі бійців російської приватної військової компанії “Вагнер”. На цю заяву президент РФ Володимир Путін відповів, що, мовляв, їхня наявність там не означає, що вони офіційно представляють інтереси Російської Федерації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *