"Порушення норм законодавства": студпарламент КНУ відреагував на захід "Слуги народу" на території університету

Студентський парламент Київського національного університету імені Тараса Шевченка вважає недопустимим проведення заходу партії “Слуга народу” на території університету.

Про це йдеться у роз’ясненні студентського парламенту університету (СПУ).

Так, студпарламент висловив занепокоєння залученням університету до участі в акції політичної партії на території головного корпусу.

“Звертаємо увагу, що відповідно до частини 3 статті 31 Закону України “Про освіту”, політичні партії (об’єднання), їхні члени, депутати (кандидати в депутати) не мають права провадити свою діяльність в закладах освіти. Ця діяльність також суперечить листу Міністерства освіти і науки України “Щодо недопущення політичної агітації в закладах освіти” від 14 вересня 2020 року 1/9-525″, – йдеться у повідомленні.

У СПУ зазначили, що проведення акції політичною партією “Слуга народу” на території університету є порушенням норм законодавства України. Студпарламент наголосив на недопустимості таких заходів і “з міркувань шкоди для репутації університету”.

“СПУ засуджує будь-які акції політичного характеру, зокрема політичну агітацію на території університету, а також використання назви Київського національного університету імені Тараса Шевченка для задоволення політичних інтересів”, – додали в роз’ясненні.

Нагадаємо, 20 вересня кандидат у мери Києва від “Слуги народу” Ірина Верещук представила список кандидатів від партії на виборах до Київської міської ради. Це відбулося у внутрішньому дворі головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *