Поїхала на дачу і заблукала у лісі: під Харковом вже кілька днів розшукують жінку

У Харківській області вже 3 дні розшукують 81-річну пенсіонерку, яка поїхала на дачу в село Тернова Харківського району. Наразі про долю зниклої літньої жінки нічого невідомо.

Про це повідомляє Нацполіція Харківської області.

“Липецьким відділенням поліції встановлюється місцезнаходження Євгенії Китоян, 1939 року народження. Харків’янка 17 вересня поїхала на дачу в село Тернова Харківського району та заблукала у лісі”, – повідомляють правоохоронці.

Жінка була одягнена в зелену кофту, сірі штани, червону хустку.

На пошуки зниклої задіяні близько 50 осіб. До складу пошукових груп входять співробітники Липецького відділення поліції, кінологи і волонтери.

“Шановні громадяни, якщо вам відома будь-яка інформація про розшукувану, просимо повідомити до Липецького відділення поліції за телефоном (057) 747-12-02 або 102”, – звернулись до мешканців Харківської області правоохоронці.

Нагадаємо, що у Рівненській області 78-річна жінка пішла у ліс по ягоди та не повернулася додому. Спершу пенсіонерку самостійно намагалися знайти родичі, потім вони звернулися до поліції. Кілька днів правоохоронці, рятувальники, прикордонники, лісники та місцеві жителі прочісували лісовий масив, аби знайти жінку. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *