Погорільцям із Житомирської області небайдужі почали збирати допомогу

Жителям сіл, які згоріли вщент у Житомирській області, збирають допомогу. Про це повідомила журналістка Леся Войтицька на сторінці у соцмережі Facebook.

Вона розмістила у дописі потреби та контакти волонтера, який збирає допомогу.

“Зараз потреби:

Їжа, яка не псується (в селах немає електрики);
Палатки, каремати, спальні мішки, ковдри, подушки (люди повернулися в село і збираються там залишатися та будувати нові хати);
Кухонний інвентар;
Будівельні матеріали, пили, бензопили і тд.
Без даху над головою лишилися:

с. Личмани – 7 людей.

с. Магдин – 29 людей.

с. Острови (інформація уточнюється).

Список потреб буде оновлюватися”, – написала вона.

Допомогу відправляти у місто Овруч у перше відділенні Нової пошти, на ім’я волонтера Ярослав Чіпак. Його номер телефону – 0682736800.

“Рахунок для збору коштів відкриємо у вівторок. Зараз рахуємо, скільки треба буде зібрати, щоб забезпечити житлом людей”, – додала вона.

Раніше повідомлялося, що уряд планує виділити фінансову підтримку тим, хто постраждав внаслідок пожеж в Київській та Житомирській областях.

Нагадаємо, 17 квітня у Житомирській області зафіксували масштабні пожежі. Горіли ліси та сіла. В результаті вже згоріли понад 80 будинків. Найбільшої шкоди завдано селам Нижня Рудня, Острови, Магдину та Личмани Овруцького району. Вогонь вирує далі. 

Як відомо, однією з причин лісових пожеж є діяльність людей, які після прибирання на цвинтарі села Першотравневе підпалили сміття, внаслідок чого вогонь перекинувся на дерева, а згодом розповсюдився і на інші сусідні населені пункти. 

Рятувальники досі намагаються приборкати вогонь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *