Поблизу Херсона підприємці перекрили дорогу: вимагають дозволити працювати закладам після 23:00

Працівники та власники ресторанів, кафе й нічних клубів протестували під Херсоном. На півгодини вони перекрили в’їзд у місто з боку Антонівського мосту.

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

В такий спосіб люди висловили незгоду з рішенням уряду, який заборонило їм працювати від 23:00 до 7:00. Влітку, кажуть, основний заробіток мають саме уночі.

Особливо обурені ті, хто працює на курортах. Вони нарікають, що їхній бізнес переважно сезонний. Збитки через карантин сподівалися компенсувати влітку, а тому просять Кабмін переглянути постанову і дозволити роботу нічних закладів хоча б в областях із низьким рівнем захворюваності на коронавірус.

“Як ми можемо постановив Кабміну скасувати на місцевому рівні? Є ініціатива глави адміністрації відправити лист до Кабміну, щоб дали змогу місцевим комісіям ТЕБТНС встановлювати певні з цього правила залежно від захворюваності на коронавірус”, – каже Дмитро Бутрій, заступник голови Херсонської ОДА.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України заборонив роботу нічних розважальних закладів після 23:00. Уряд урівняв час роботи нічних клубів, кіно і театрів під час карантину. Утім, культурні  установи зможуть працювати до 23:00 за певних обмежень.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *