Пільги та скасування перевірок: як у Зеленського хочуть підтримати підприємців

В Офісі президента відбулася робоча нарада керівника ОП Андрія Єрмака та його заступників. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Повідомляється, що в нараді також взяли участь народні депутати. Присутні обговорювали питання підтримки малого та мікробізнесу в умовах карантинних обмежень, а також індексацію пенсій.

За повідомленням, учасники погодилися з тим, що карантинні заходи ефективно стримали поширення коронавірусної інфекції в Україні. Проте ці обмеження негативно вплинули на мікро- та малий бізнес. 

Попри те, що уряд ухвалив низку рішень, що спрямовані підтримати бізнес, не всі змогли ними скористатися. А отже необхідно посилити роботу в цьому напрямку.

“Потрібно вести діалог з підприємцями, з ФОПами. Давати роз’яснення щодо тієї допомоги, яку може надати держава, та цікавитися тим, яка підтримка їм потрібна – мораторій на перевірки, пільгові кредити чи податкові пільги. Повинно бути спілкування та усунення якихось недопрацювань”, – сказав керівник Офісу Президента.

Окрему увагу звернули на культуру та креативні індустрії, представники яких також відчутно постраждали від обмежувальних заходів.

Крім того, на нараді зазначалося, що з травня відбудеться індексація пенсій – уряд вже ухвалив відповідне рішення, й відсьогодні почнеться нарахування підвищених виплат пенсіонерам.

Раніше повідомлялося, що сьогодні, 4 травня, Кабінет міністрів України вирішив подовжити карантин в Україні до 22 травня, але вже після 11 числа будуть вводитися пом’якшення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *