Підключили до апарату "штучної" нирки у Дніпрі: як почувається 2-річна дитина, яку пошматували собаки

Стан дитини, на яку напали дві домашні вівчарки, залишається важким. Дитину підключили до апаратів ШВЛ і “штучної” нирки.

Про це повідомляють на сторінці БФ “Совушка”, який взявся опікуватися 2-річним Єгорчиком.

“Стан малюка дуже-дуже важкий. На тлі важкої травми і інтоксикації почали погано працювати нирки. Дитину підключили до апарату перітоніального діалізу (по-простому: штучної нирки). Лікування в стінах обласної дитячої лікарні не зупиняється ні на хвилину. Лікарі докладають максимум зусиль, але давати будь-які прогнози не беруться. Кажуть, що критичні стани не просто називають “критичними” і все змінюється миттєво”. – повідомили волонтери благодійного фонду.

Раніше дитину підключили до апарату  штучної вентиляції легенів, тиск у малюка нестабільний і підтримується спеціальними препаратами.

У фонді зауважили, що коштів на даний момент зібрано достатньо, тому збір припинено.

“За життя Егорки борються реаніматологи, хірурги, судинні хірурги, травматологи, кожен день консультують професора медакадемії. Зробили додаткові розрізи на ногах, щоб не було здавлення судин”, – розповіли у БФ “Совушка”.

Нагадаємо, що на 2-річного Єгорчика у Донецькій області напали дві домашні вівчарки. Пошматовану дитину у вкрай тяжкому стані доправили до обласної дитячої лікарні Дніпра.

Інцидент стався в Селідовому, Донецької області. Сім'я саме святкувала день народження малюка. Батько хлопчика не зачинив двері вольєру, а малюк вийшов сам надвір. Матір хлопчика знайшла його вже непритомним, коли його шматували дві вівчарки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *