Не хотіли приймати із високою температурою: поліція з'ясовує, чому лікарі Сум відмовлялися допомогти хворій жінці

У приймальному відділенні Сумської обласної клінічної лікарні 20 квітня померла 79-річна пацієнтка з високою температурою та підвищеним рівнем цукру в крові. Хвору жінку нібито відмовлялися приймати місцеві медичні заклади.

Про це повідомили в обласній поліції.

За попередньою інформацією, медики “швидкої” намагалися ушпиталити літню жінку до кількох лікарень. Але там, за версією слідства, хвору відмовилися приймати.

“79-річна жителька Путивльського району від грудня минулого року проживала в Сумах у доньки. Жінка мала високий рівень цукру в крові та високу температуру тіла. Попри всі намагання бригади медиків “швидкої” надати допомогу хворій, її стан не покращився”, – кажуть у поліції.

Жінку погодилися прийняти у відділенні Сумської обласної клінічної лікарні лише після дзвінка фельдшера бригади “швидкої” до поліції. Однак у медзакладі жінка померла.

У поліції відкрили кримінальну справу за статтею “Неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником”. Слідство з'ясовує всі обставини того, що сталося. Якщо провину лікарів доведуть, їм загрожує до двох років позбавленням волі.

Нагадаємо, у Києві чоловіка, який помер 6 квітня і в якого підозрюють коронавірус, тривалий час не хотіли госпіталізувати: дві швидкі відмовили. Лише після наполягань дружини хворого таки забрали до лікарні. Там у нього діагностували двосторонню пневмонію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *