На заході України попереджають про підняття води у річках

Державна служба з питань надзвичайних ситуацій попереджає про підвищення рівнів води в декількох регіонах Західної України. Можливі також затоплення заплави, будинкiв і сільгоспугідь.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС. 

У Львівській області (Самбірський район) ввечерi 13 липня та в першiй половинi 14 липня на р. Стрв'яж бiля с. Луки очiкується продовження пiдйому рiвня води на 0,2 – 1,0 м над рiвнем 13 липня на 16 год. Попереджають також про можливі затоплення заплави, сільгоспугідь, окремих господарчих об’єктів та будинкiв, прирiчкової iнфраструктури.

В Івано-Франківській та Львівській областях упродовж 13 липня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра вода у річках може піднятися на 0,3-1,3 м над рiвнями 10 липня на 08 год. Попереджають про можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку.

 На рiчках басейнiв Пруту i Сiрету цього ж дня очiкується пiдвищення рiвнiв води на 0,2 – 0,7м над рiвнями 11 липня на 8 год. В гiрських районах iснує загроза сходження селевих потоків.

У Волинській області 14-17 липня на р. Прип'ять в створi поста Рiчиця та на р. Стохiд при подальшому пiдвищеннi рiвнiв води з добовою iнтенсивнiстю 1-3 см можливе затоплення сiльгоспугiдь, присадибних дiлянок в окремих прирiчкових населених пунктах Ратнiвського i Любешiвського районiв.  

Нагадаємо, в Україні 14 липня у більшості областей пройдуть короткочасні дощі. Погода на території Україні буде прохолодною і хмарною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *