Митрополит Епіфаній закликав вірян дотримуватися карантину та залишатися вдома на великодні свята

Митрополит Епіфаній, предстоятель Православної Церкви України, звернувся до вірян із закликом перебувати вдома і на Вербну неділю, і на Великдень. Усе – через карантинні заходи задля недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19.

“Завершується свята Чотиридесятниця і розпочинається Страсна седмиця – час особливих молитовних спогадів про несправедливе осудження, страждання і Хресну смерть Спасителя. Закликаю усіх вас постаратися стишити в собі всі пристрасті та прикрасити душі стриманістю, мудрістю та милосердям”, – зазначив митрополит Епіфаній.

Він додав, що 12 квітня “відзначатимемо світле свято – Вхід Господній у Єрусалим. На жаль, через карантинні обмеження ми не можемо зібратися на спільне освячення вербової лози. Але ми, священнослужителі Православної Церкви України, будемо в молитві поруч. Бажаю кожному зустріти свято Входу Господнього в Єрусалим як входження Сина Божого у ваші серця, в душі, в ціле життя!”.Зазначимо, що християни західного обряду сьогодні, 12 квітня, відзначають Великдень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *