Ми побудуємо національну державну авіакомпанію – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський має намір створити державного авіаперевізника. Літаки для нього, за задумом президента, має побудувати державне підприємство “Антонов”. Про це голова держави розповів в інтерв'ю для фільму “Рік президента Зеленського”.

“Що робити з “Антоновим”? “Антонов” – велике підприємство, велика кількість робочих місць, жодного літака не побудовано за останні роки. Я не розумію, чому на внутрішніх рейсах не літають наші літаки, де наші АН-и? Ми з ними домовились, і зараз розробляємо програму: ми маємо зробити державну авіакомпанію. Це моя мрія – зробити державну сучасну авіакомпанію”, – зазначив президент.

Також Зеленський зазначив, що орієнтується на найкращі приклади національних перевізників у світі, і гроші під такий проєкт держава знайде.

“На рівні Турецьких чи Сингапурських авіаліній, тобто на високому рівні. Держава готова виділити на це гроші, аби ми побудували національного державного авіаперевізника. Ми побудуємо і державну авіакомпанію, і зробимо замовлення “Антонову”, і залучимо більше робочих місць через це”, – наголосив голова держави.

Нагадаємо, у інтерв’ю Зеленський розповів про намір перезавантажити правоохоронну систему України. Нинішня система, на переконання президента, створює суцільний хаос у правочині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *