Місцеві вибори: поліція відкрила 39 кримінальних проваджень

Від 5 вересня поліція відкрила 39 кримінальних справ, пов’язаних із місцевими виборами 25 жовтня.

Про це повідомила пресслужба Національної поліції.

Зазначається, що 21 проваджень пов’язані з порушенням виборчого законодавства, – це підкуп виборців, надання неправдивих відомостей до Державного реєстру виборців, перешкоджання здійсненню виборчого права тощо. Ще 18 кримінальних спарв стосуються виборчого процесу. Йдеться про хуліганство, крадіжки, підроблення документів, легкі тілесні ушкодження тощо.

Загалом територіальні органи Національної поліції зареєстрували 381 повідомлення, пов’язаних із виборчим процесом. Найбільше заяв стосувалися порушення порядку ведення агіиації – 96; підкупу виборців – 45. Найбільше повідомлень зафіксовано у Донецькій (74), Дніпропетровській (39), Херсонській (24) і Луганській (23) областях, а також у Києві (38).

Крім того, правоохоронці склали шість адмінпротоколів: у Донецькій, Дніпропетровській, Луганській, Запорізькій областях і на Волині. 

Нагадаємо, у суботу, 5 вересня, в Україні офіційно розпочався виборчий процес місцевих виборів. Вибори-2020 відбудуться за новими правилами у зв'язку з початком дії нового Виборчого кодексу. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *