Мінкульт пропонує відкрити не лише музеї, натомість бібліотеки просять залишити закритими

Міністерство культури та інформаційної політики пропонує у рамках послаблення карантину відкрити не лише музеї, а й музеї просто неба та історико-культурні заповідники, натомість бібліотеки просять залишити закритими. 

З такими пропозиціями до уряду під час позачергового засідання 4 травня звернулася виконувачка обов'язків міністра культури Світлана Фоменко.

“Культурна галузь виступає за послаблення карантинних обмежень і повернення до нормальної роботи. Але, разом з тим, ми за реалістичний підхід, тому просимо до пункту про відновлення роботи музеїв та бібліотек додати музеї просто неба, історико-культурні заповідники, але прибрати бібліотеки”, – заявила Фоменко.

Вона також додала, що змін потребують і протоколи щодо дезінфекції та провітрювання деяких музеїв, які потрібно ще раз переглянути разом із МОЗ.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на засіданні 4 травня проголосував за послаблення карантинних обмежень від 11 травня. Тоді планують відкрити парки, сквери та зони відпочинку, об’єкти індустрії краси, частину магазинів, які розташовані в окремих приміщеннях. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *