Мешканці Кропивницького найменш сумлінні: банкіри оприлюднили "індекс самоізоляції" український міст

Найсумлінніше карантину через коронавірус дотримуються кияни, а найбільше з дому виходять мешканці Кропивницького.

Такий звіт оприлюднили українські банкіри, спираючись на кількість транзакцій, зроблених користувачами карток не через інтернет, а у реальних крамницях, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Дані викладають у мережу і оновлюють щопівгодини, аби реагували чиновники і поліція. Автори дослідження вивели так званий “індекс самоізоляції” – що менша цифра, то відповідальніше люди в регіоні ставляться до обмежень.

Відтак кількість щоденних розрахунків у Києві знизилася удвічі порівняно з докарантинним періодом. Схожа картина у Тернополі, Рівному, Вінниці і Львові.

Тоді як у Кропивницькому та Миколаєві кількість людей, які щодня виходять з дому до крамниць, знизилася менше, ніж на чверть.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *