Масштабні пожежі в Житомирській області: потерпілим нададуть гроші для відновлення житла

Мешканцям Житомирської області, чиї будинки згоріли під час лісових пожеж, виплатять компенсацію на відновлення житла.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

За його словами, кошти нададуть центральні органи виконавчої влади, оскільки місцеві бюджети витрачають на ліквідацію займань.

Водночас про яку саме суму йдеться, Бунечко не уточнив. Також він спрогнозував, що рятувальники зможуть остаточно приборкати пожежі за декілька днів, за умови, що погода не зміниться і не здійметься буревій.

“Сьогодні після першого обльоту на вертольоті я можу доповісти про те, що немає відкритих вогнищ. Є задимлення, але, як мені доповіли, дим вже зовсім іншого характеру. Тобто вже навіть всією територією можна пролетіти на вертольоті. Тому що коли ми піднімалися вчора на вертольоті, були місця, куди ми не могли пройти, бо там був дим іншого характеру, куди вертоліт пройти не може. Сьогодні повідомляють, що ситуація поки контрольована, далі працює авіаційна техніка”, – сказав посадовець.

Нагадаємо, 17 квітня у Житомирській області зафіксували масштабні пожежі. Горіли ліси та сіла. Найбільшої шкоди завдано селам Нижня Рудня, Острови, Магдин та Личмани Овруцького району. Вогонь вирує далі. Як відомо, однією з причин лісових пожеж є діяльність людей, які після прибирання на цвинтарі села Першотравневе підпалили сміття, внаслідок чого вогонь перекинувся на дерева, а згодом розповсюдився і на інші сусідні населені пункти. Рятувальники досі намагаються приборкати вогонь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *