"Маємо рекордні запаси газу": Шмигаль заявив про готовність України до опалювального сезону

Україна готова до осінньо-зимового опалювального сезону 2020/2021 року на 90%, а запаси палива на ТЕС і ТЕЦ стабільно великі. Для забезпечення українців теплом створені усі умови.

Про такі показники станом на 18 вересня повідомили прем'єру Денису Шмигалю на засіданні Антикризового енергетичного штабу, йдеться на сайті уряду. 

“Всі українські родини, дитячі садочки, школи та лікарні взимку повинні бути забезпечені теплом. У нас є для цього всі умови. Сьогодні бачимо стабільно високі запаси палива на ТЕС і ТЕЦ, маємо рекордні запаси газу”, — заявив Денис Шмигаль. Він також доручив оперативно розв’язати питання з проблемними ТЕЦ головам ОДА, Міністерству розвитку громад та територій, Міненергетики, Фонду державного майна та НАК “Нафтогаз України”. 

Прем'єр-міністр також відзначив, що виведення енергетичної галузі з кризи є пріоритетом для нинішнього складу уряду ще від моменту його призначення. За його словами, нині забезпечені усі умови для успішної підготовки та проходження зими.

Нагадаємо, як повідомили у Міненерго, нині запаси газу у підземних сховищах – 25, 6 млрд куб. метрів, що становить 139% проти відповідного періоду минулого року. Запаси вугілля на складах становлять 3 млн тонн, що на 2,15 млн тонн більше проти відповідного періоду 2019 року (359%). Україна входить до опалювального сезону із стабільно високими запасами палива.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *