Коронавірусом у Хмельницькій області заразилася велика родина

У селі Закупне Хмельницької області новим коронавірусом COVID-19 інфікувалася родина із п’яти осіб. Усі вони входили до групи контактних осіб попереднього хворого.

Про збільшення кількості хворих повідомили у Хмельницькій ОДА.

Повідомляється, що за добу в області зафіксували 9 нових випадків COVID-19, найбільше у Чемеровецькому районі, там виявили ще шестеро хворих.

Зокрема, начальник районного штабу з ліквідації наслідків НС Юрій Завальнюк у коментарі XM-inside розповів, що з шести виявлених учора осіб, п’ятеро – з однієї сім’ї села Закупне, зокрема двоє неповнолітніх дітей. За його словами, усі інфіковані контактували з хворим на коронавірус, який був у них вдома та додав, що шостий інфікований також із цього села.

Також ще один заражений із Хмельницького. Відомо, що це медпрацівник місцевої інфекційної лікарні. У нього наразі відсутні симптоми коронавірусу, але він перебуває на ізоляції. Водночас, 22 квітня із інфекційної лікарні мають виписати чоловіка, який вже одужав від COVID-19. Це мешканець Шепетівки.

Загалом, станом на ранок 22 квітня в регіоні кількість заражень коронавірусом зросла до 62 осіб, із них шестеро людей одужали і четверо померли.  

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *