Коронавірус у Житомирській області: за добу виявили понад 15 нових заражених

Новий типу коронавірусу COVID-19 у Житомирській області 13 квітня лабораторно підтвердили у 17 людей. Загалом станом на вечір понеділка на Житомирщині 112 хворих на коронавірусну інфекцію.

Про це повідомив очільник Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Зокрема, лабораторно було оброблено 48 проб з біологічних матеріалів жителів області. Із них 17 показали позитивний результат коронавірусу. Так, вісім нових випадків у Житомирі, вісім випадків у Коростені та один випадок у селі Пряжів Житомирського району.

Зокрема, у Житомирі заразилося: четверо чоловіків у віці від 23 до 53 років; троє жінок – від 32 до 81 років та дівчина – 17 років. У Коростені інфікувалися четверо жінок, наймолодшій із них 38 років, а найстаршій – 52 роки; один 33-річний чоловік; хлопчик 10 років і дві дівчинки -4 і 15 років. Один випадок встановлено у Житомирському районі (с. Пряжів) у 62-річного чоловіка.

“Stay at home! Захистіть себе, своїх близьких та друзів”, – наголосив голова області Віталій Бунечко.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *