Кількість пацієнтів поменшала: нейрохірург розповів, як в Інституті Ромаданова поновлюватимуть планові операції

Уряд відзавтра дозволяє лікарям проводити планові операції та госпіталізувати хворих. Про те, як цей процес відбуватиметься у відділенні невідкладної судинної нейрохірургії Інституту імені академіка Ромоданова, в сюжеті ТСН 19:30.

Завідувач відділення Володимир Мороз розповів, що Інститут і під час карантину приймав невідкладних хворих. Задля цього там розробили алгоритм протиепідеміологічних заходів. 

“Кількість пацієнтів поменшала. В першу чергу ми це пов'язуємо з неможливістю проведення планових хірургічних втручань та госпіталізацій”, — сказав він.

Тепер, коли уряд дозволив проводити планову операції, в медзакладі не бояться черг, адже розробили спеціальні маршрути для пацієнтів, щоб уникнути скупчення людей.

Як відомо, основною умовою проведеня госпіталізації є перевірка пацієнта на коронавірус. Мороз сказав, що для Інституту це питання є досить складним, проте він зазначив, що у медзакладі таки є певні можливості щодо проведення ПЛР-тестів на виявлення коронавірусу.

Раніше повідомлялося, що від 5 травня в Україні дозволять проводити планові операції та госпіталізацію пацієнтів за життєвими показниками. Про це заявив міністр охорони здоров`я Максим Степанов під час онлайн-брифінгу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *