Єрмак представив свого новопризначеного заступника, ним став ветеран воєнної розвідки

Новим заступником керівника Офісу президента України Андрія Єрмака став Роман Машовець.

Новопризначеного заступника Єрмарк представив 22 квітня під час наради, присвяченої питанням національної безпеки та оборони країни, повідомляє офіційне інтернет-представництво глави держави.

“Одним з найголовніших завдань, поставлених перед Романом Машовцем, є завершення роботи над підготовкою Стратегії національної безпеки та оборони країни та іншими важливими документами. Це питання планується розглянути на нараді під головуванням секретаря РНБО Олексія Данілова”, – йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, Роман Машовець наголосив на важливості перегляду окремих документів, які стосуються оборонно-безпекового сектору. За його словами, необхідно налагодити чітку координацію та взаємодію між законодавчою та виконавчою гілками влади, а також Офісом президента задля системної роботи над вирішенням актуальних проблем галузі.

Роман Машовець народився 1976 року. Закінчив Воєнно-дипломатичну академію. Ветеран воєнної розвідки і спеціального призначення. З липня 2014 року займався організацією військово-технічної допомоги для української армії. Стояв біля витоків створення Сил спеціальних операцій ЗСУ. Служив у Сьєрра-Леоне, в Іраку.

Нагадаємо, сьогодні, 22 квітня, президент Володимир Зеленський своїми указами звільнив Анну Коваленко з посади заступника керівника Офісу президента та призначив Машовця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *