Глава МОЗ розповів про зміни у протоколі лікування хворих на коронавірус і забезпечення лікарень препаратами

Міністерство охорони здоров'я додало до протоколу лікування хворих на коронавірус новий препарат, який скоро надійде до регіонів.

Про це в ефірі ТСН.19:30 розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Стандарти лікування оновила група фахівців, які від початку брали участь у створенні протоколі лікування хворих на коронавірус. Препарат “Фавіпіравір” дуже добре себе зарекомендував в Японії і Австрї, наголосив Степанов.

За словами міністра, медикаменти для лікування інфікованих надійшли у всі області. “Один із препаратів “Плаквеніл” був відправлений у регіони минулого тижня. Решту препаратів, які є в протоколі, ми відразу після отримання відправляємо до всіх регіонів. Водночас ми створюємо в міністерстві невеликий запас, щоб миттєво реагувати на спалахи в тій чи іншій області”, – повідомив очільник МОЗ.

За словами міністра, усі лікарські засоби надходять лише у лікарні. Це дозволить унеможливити самолікування. “Задля цього ми посилюємо контроль за обігом препаратів. Всі ці лікарські засоби можуть мати певне ускладнення, а тому приймати їх можна тільки під контролем медиків”, – каже Максим Степанов.

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я затвердило протокол лікування хворих на коронавірус. Деякі рекомендовані до застосування препарати можуть викликати побічну дію, зокрема препарат “Плаквеніл”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *