ФСБ повідомила про затримання в Криму українців, які нібито готували теракти

ФСБ повідомила про затримання в Криму українців, які нібито готували теракти і намагалися завербувати росіян.

Про це йдеться на сайті російського відомства.

Там повідомили, що російські контррозвідники “припинили діяльність Головного управління розвідки Міноборони України, спрямовану на організацію і здійснення терактів, вербування громадян і викрадення відомостей, що містять державну таємницю”.

Там уточнили, що йдеться про начальника підрозділу української військової розвідки, дислокованого в місті Херсон, полковника Ахмедова Олега Алішеровича, 1975 року народження, а також інших осіб, які нібито були ним завербовані. “До складу групи входили військовослужбовець Збройних сил Росії, яка підозрюється у видачі в 2017-2018 роках відомостей, що становлять держтаємницю, і громадянин України, якого підозрюють у шпіонажі за наказом українських спецслужб”, – додали у ФСБ.

Росіяни також повідомили, що стосовно фігурантів порушено кримінальні справи про державну зраду і шпигунство. Росіянка перебуває під домашнім арештом, українець поміщений під варту.

Нагадаємо, у лавах СБУ викрили генерала-зрадника, який працював на ФСБ Росії. Контррозвідка СБУ викрила генерал-майора цієї служби, який працював на ФСБ Росії. Його ім'я – Валерій Шайтанов. Чоловіка вже затримали та  висунули підозру в державній зраді. За завданням російських спецслужб Шайтанов планував убивство відомого добровольця Адама Осмаєва. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *