Дистанційне навчання, ЗНО, вступ: в Україні запустили сайт про головні зміни в освіті під час карантину

Усі зміни в освітньому процесі, запроваджені через карантин в Україні, Міносвіти зібрало на окремому інформаційному ресурсі. На сайті, який запустили 15 квітня, зокрема, є інформація для студентів українських вищих навчальних закладів, абітурієнтів, викладачів шкіл та учнів, а також вихованців дитячих садочків.

Про це йдеться в повідомленні МОН.

“Від початку карантину МОН ухвалило багато управлінських рішень, щоб адаптувати освітні процеси до його умов. Відтепер з ключовою інформацією щодо основних змін можна ознайомитись на окремому інфоресурсі. А детально про ці зміни, як і раніше, можна дізнатись на сайті Міносвіти”, – сказала т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Інфоресурс розподілений на чотири підрозділи: дитячі садки, школи, заклади ПТО, університети та коледжі. До прикладу, у розділі школа йдеться про цьогорічне дистанційне навчання, завершення навчального року в школах, ЗНО та вступну кампанію.

Розділ теж має корисну інформацію для педагогів: щодо режиму роботи, зарплат, відпустки, атестації, заповнення класних журналів.

Крім того, у кожному розділі можна знайти відповіді на найпоширені запитання. У разі змін режиму карантину або ухвалення через нього нових рішень у системі освіти інформація на сайті оновлюватиметься.

Перейти на ресурс можна за цим посиланням.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *