Два кандидати в депутати від "Слуги народу" в Донецькій області під час з'їзду вирішили одружитися

Сьогодні в Слов'янську, під час передвиборчого з'їзду “Слуги Народу” в Донецькій області, кандидат в депутати з Краматорська Володимир Алдохін зробив пропозицію руки і серця Катерині Проценко – кандидату в депутати із сусідньої Костянтинівської громади.

Молоді люди познайомилися влітку під час навчання в “Школі місцевого розвитку” – тренінгового проекту для майбутніх депутатів місцевих рад від “Слуги Народу”.

Відносини розвивалися стрімко, і вже через два місяці після знайомства Володимир вирішив зробити пропозицію своїй обраниці.

“Так сталося, що під час навчання я став не тільки “Слугою Народу”, а й слугою твого серця. Катюша, кохана, сьогодні я пропоную тобі свої руку і серце. Будь моєю дружиною!”, – з такими словами на сцені Володимир зробив пропозицію.
Дівчина погодилась.  І вже після цієї хвилюючої події зізналася, що навіть не могла подумати, що їй зроблять пропозицію саме так.

“Я повинна була виступати, розповісти про школу депутата. І тут така несподіванка, такий сюрприз. Це шок! Звичайно я сказала “Так”. Ми ж любимо один одного”, – розповіла Катерина.

Молоді люди розповіли, що одружаться вже після виборів, щоб не відволікатися від виборчої кампанії на підготовку весілля.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *