Депутатку Скороход і її двомісячного сина виписали з лікарні, куди вони потрапили з коронавірусом

З дитячої інфекційної лікарні Києва виписали депутатку Ганну Скороход із двомісячним сином, які захворіли на коронавірус. Вони продовжать лікування вдома, бо симптоми стали легшими, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

У клініці народна депутатка провела з сином 15 днів. Хлопчик став наймолодшим пацієнтом з коронавірусом у країні.

“У мене першої підтвердили. Потім взяли мазки в чоловіка з сином. Перший ПЛР-тест був негативний, але потім почалися такі симптоми як закладення носа, погане дихання, кашель досить частий і сухий. Вже на останок піднялася температура”, – розповіла Скороход.

Жінка також каже, що після підвищення температури почала бити на сполох. А ще, за її словами, дитина була нервова.

Слід зауважити, що у столиці саме дитяча інфекційна лікарня — це дин із медзакладів, куди в першу чергу везуть маленьких пацієнтив из підозрою на коронавирус. Тут вже було дев’ять підтверджених випадків. Зараз на госпіталізації четверо дітей із мамами.

До слова, в Україні коронавірус виявили у 320 дітей, з яких 73 потрапили до лікарні. Лікарі помітили, малюки до дев’ти років найлегше переносять інфекцію. “У дітей захворювання проходить досить легко, яяк звичайна распіраторна інфекція. Це підвищена температура тіла, кашель, нежить “, – каже головна лікарка Київської міської дитячої клінічної інфекційної лікарні Тетяна Камінська.

Кореспондентка ТСН Оксана Муляр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *