Балуха планують вивести з медикаментозного сну: коли та за яких умов

Колишнього політв'язня Володимира Балуха, який перебуває в лікарні від 8 вересня після жорстокого побиття, наступного тижня можуть вивести зі стану медикаментозного сну.

Про це повідомила народна депутатка Ірина Геращенко у своєму Facebook.

З її слів, лікарі оцінюють стан колишнього політв'язня Володимира Балуха як стабільний.

“Від лікарів В. Балуха: “Пацієнт стабільний. Якщо динаміка буде позитивною, наступного тижня спробуємо вивести з медикаментозного сну”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо колишнього бранця Кремля Володимира Балуха вночі 8 вересня побили. Його знайшли лише вранці. Балуха госпіталізували з травмами з ПКіВ “Гідропарк”. У нього зникли мобільний телефон та банківська картка.

Потерпілому зробили операцію на головному мозку із видалення гематоми. Після операції він перебуває у реанімації київської лікарні у медикаментозному сні.

За словами друзів Балуха, 7 вересня, у річницю звільнення з російського полону, чоловік разом із колишніми бранцями святкував рік на волі. У ресторані в Балуха нібито виникла суперечка з російськомовною компанією саме через мову. Соратники припускають, що ці люди і могли здійснити на нього напад. 

Підозрюваного в нападі на Балуха затримали в ніч про 8 вересня. Ним виявися 32-річний місцевий мешканець. За його словами, конфлікт із потерпілим відбувся на побутовому підґрунті. Дніпровський районний суд взяв нападника під двомісячний арешт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *