Американський медик розповів, як у США лікують хворих на коронавірус і кому роблять ПЛР-тести

Усі методи, які наразі використовують для лікування хворих на коронавірус в Сполучених Штатах Америки, експериментальні.

Про це в ефірі ТСН.19:30 розповів Олександр Ракул, керівник лікарняної мережі “Кайзер Перманенте” в Окленді, штат Каліфорнія.

“Використання плазми крові тих, хто перехворів, – це експериментальний метод. Його у нас в лікарні не використовують, немає жодного підтвердженого випадку лікування коронавірусу. Всі методи, які використовують, експериментальні”, – каже лікар.

Олександр Ракул розповідає, що у США на коронавірус тестують госпіталізованих хворих.

“Діагноз коронавірус – клінічний, а тому важливо тестувати пацієнтів із супутніми захворюваннями. 80 відсотків хворих – це амбулаторні хворі з легким перебігом. Тому з практичної точки зору у нас не вистачить тестів, щоб тестувати всіх”, – розповів медик. 

Він додає, що важливо правильно робити саме тестування. “Тестування забирається із носоглотки, а тому тест має глибоко зайти. Багато медпрацівників роблять це не зовсім правильно. Точність ПЛР-діагностик 90-95 відсотків. Приблизно така ж і експрестестів”, – наголосив Олександр Ракул. 

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *