10 способів, як заощадити гроші під час карантину

Хочете навчитися при будь-яких обставинах обмежувати себе від непотрібних витрат? Пропонуємо ТОП-10 порад, як та з якими сервісами можна заощадити гроші в Україні.

Правила

1. Створення “Аварійного фонду”.

Багато світових бізнес-гуру радять відкладати в скарбничку 10% від запланованого денного бюджету або зарплати. Це дозволить вам накопичувати та незабаром ви зрозумієте, що витрачати 90% бюджету і 100% – це практично одне і те ж саме.

2.  Візьміть 24 години на роздуми.

Ніколи не купуйте дорогі речі імпульсивно. Міркуйте над кожною дорогою покупкою протягом не менше 24 годин. За таким принципом, ви ніколи не станете жертвою рекламних майстрів.

3. Плануйте витрати.

Більшість людей не можуть зрозуміти, чому їх витрати перевищують бюджет, тому що не відстежують своїх витрат. Почніть розподіляти передбачувані суми по різних конвертах: на транспорт, харчування, побутові товари та інше. Це допоможе вам уникнути покупок, які вам не потрібні, або мають меншу актуальність.

4.  Складайте списки стратегічних витрат.

Складіть список речей, які вам необхідно придбати якомога швидше та приклейте його на дзеркалі або холодильнику. Він дуже добре допомагає уникати непотрібних витрат і економити гроші, щоб придбати тільки те, що необхідно.

5.  Інтернет замість мобільного.

Сьогодні набагато дешевше спілкуватися з друзями та рідними завдяки “всесвітній павутині”. Дзвінки можна замінити на Viber і Telegram. Якщо ви вже платите за Інтернет, немає сенсу повторно витрачати гроші на мобільний зв’язок.

Сервіси

1. Заправляйте автомобіль частинами.

Мережа АЗК “БРСМ-Нафта” у партнерстві з Monobank запустили першу в Україні програму “Заправляйся частинами”. Тепер ви можете заправити своє авто, а заплатити за пальне – на протязі наступних трьох місяців.

2. Читайте доступно.

У Клубі видавництва “Астролябія” можна придбати книжки зі знижкою до 60%. Розпродаж триватиме впродовж усього карантину. А “Видавництва Старого Лева”, щодня о 16:00, на своїх сторінках у Facebook та Instagram, запрошує маленьких книгоманів до онлайнчитань з улюбленими письменниками.

3. Для термінових подорожей користуйтеся таксі зі знижкою.

Сервіс таксі “White cab” надає знижку 50% на усі поїздки на час карантину.

4. Цікавої математики у рік математики!

Під час карантину платформа з онлайн курсами з математики GIOS надає батькам та їх дітям знижку у розмірі 50% для індивідуального навчання, або з супроводом репетитора. Це одна з найкращих методик з вивчення математики в сфері онлайн освіти.

5. Який карантин без серіалів та фільмів?

Oll.tv – відкрив існуючим користувачам вільний доступ до понад 200 популярних світових серіалів у відеотеці. Megogo додав у бібліотеку безкоштовного контенту близько 100 фільмів.

Витрачайте гроші з користю і бережіть себе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *