• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Загинули, прикриваючи один одного: у Вінниці попрощались з військовими, які були найкращими друзями

ВідФролова Марія

Лют 20, 2024
Загинули, прикриваючи один одного: у Вінниці попрощались з військовими, які були найкращими друзями

Сотні вінничан на колінах зустріли тіла Героїв, що повернулися додому на щитах. Артем та Вадим, добровольці штурмової бригади “Лють”, були не лише побратимами, а й найкращими друзями у мирному житті.

Дивіться також Назавжди у строю: на фронті загинув тренер із дзюдо Костянтин Матвеєнко

“Нога в ногу” до останнього подиху

Дружба бійців та відданість один одному не знала меж, аж до трагічного 14 лютого, коли під час аеророзвідки біля Бахмута вони були смертельно поранені: “Все життя йшли нога в ногу, на службі були разом, у підрозділі разом, на жаль разом і загинули як герої”, – розповідає побратим Владислав Колісник.

Вони були прикладом для інших, і їхня втрата дуже болісна. Це справжні патріоти країни, це ті, хто прийшли міняти, визволяти країну, ми втратили насамперед друзів. До того ж це для бригади “Лють” дуже велика втрата,
– додає заступник командира полку “Цунамі” Сергій Романчук.

Артем та Вадим пішли на війну одночасно, спочатку до тероборони, а згодом стали операторами дронів у бригаді “Лють”. Вони були “очима” своїх побратимів, знищуючи ворожу техніку та живу силу ворога.

“Оскільки ми служимо на найважчому напрямку, там ворог зосереджує свої сили, щоб знищити наші очі, щоб ми не могли вести свої дії”, – стверджує Романчук.

19-річний Назар Янкевич. Він був родом з Ходорівської міської територіальної громади.

  • Реконструктор та волонтер Роман Кулик служив у десантно-штурмових військах. Він загинув, залишившись в пам’яті як “по-дитячому наївний, але добрий і щедрий чоловік”.
  • Наталія Бокоч, бойова медикиня з Хуста, також віддала життя за Україну. Її пам’ятають як чуйну людину і щиру патріотку нашої держави.
  • Джерело: 24tv.ua

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *