• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

На фронті загинув успішний випускник вінницького вишу

ВідФролова Марія

Лют 15, 2024
На фронті загинув успішний випускник вінницького вишу

На фронті загинув успішний випускник Донецького національного університету імені Василя Cтуса – Вадим Кондратюк.

Про це 15 лютого інформує Донецький національний університет імені Василя Cтуса.

Сумна звістка сколихнула Університетську родину нашої Alma Mater… Героїчно загинув випускник юридичного факультету ДонНУ імені Василя Стуса, співробітник Університету 2019-2021 років, наш Захисник Вадим Кондратюк, – йдеться у повідомленні.

Вадим мріяв стати юристом, успішно навчався в ДонНУ імені Василя Стуса, ініціював проєкти для молоді у Вінницькій молодіжній раді, був активною, цілеспрямованою та креативною особистістю. 

Насичене та енергійне життя хлопця кардинально змінила війна. У 2023 році він вступив до лав ЗСУ, пройшов навчання та став на захист нашої України. 

Колектив Донецького національного університету імені Василя Стуса висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Поділяємо ваше горе, сумуємо разом із вами, підтримуємо вас у годину скорботи… Жодні слова не зменшать душевний біль від втрати найріднішої людини. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для вас людини, а слова підтримки допоможуть подолати страшне горе. Світла та вічна пам’ять Вадиму Кондратюку, – читаємо у некролозі.

Нагадаємо, на фронті загинув старший стрілець із Якушинецької громади – Дмитро Михайлович Кліменко, житель села Дашківці. Про це інформує Якушинецька громада.

Джерело: vitatv.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *