У Києві покращилося повітря, але відкривати вікна ще не радять

У Києві 19 квітня трохи знизився рівень забруднення повітря через зміну напрямку вітру.

Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

“Смог, який ми відчуваємо в Києві, викликаний пожежею трав’яного настилу, яка відбулась в Житомирській області. Сьогодні смог у Києві вже зменшився, однак МОЗ рекомендує менше виходити на вулицю, особливо у ранковий час, та щільно зачиняти вікна, щоб дим не проникав у помешкання”, – заявив міністр.

Зазначається також, що наразі служби ДСНС локалізують пожежі, і з 9 осередків підпалу у Житомирській області більша частина вже локалізована.

Нагадаємо, 18 квітня голова ДСНС Микола Чечоткін на щоденній нараді під головуванням президента Володимира Зеленського заявив, що на початку наступного тижня вітер змінить напрямок на північний – через це очікується зменшення впливу займань у Житомирській області на забруднення повітря в Києві.

Напередодні, 16 квітня, у Києві здійнялася пилова буря. Заміри повітря в столиці показали перевищення концентрації продуктів горіння. Містян закликали залишатися вдома й не відчиняти вікна. Столиця України опинилася на першому місці у світі серед найзабрудненіших міст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *