У КМДА повідомили, чи готова столиця послабити карантин і відкрити кав’ярні

Київ станом на 9 червня через великий показник захворюваності новим коронавірусом COVID-19 не може перейти на наступний етап послаблення карантину. Відповідно, кав'ярні, ресторани та басейни також поки не можуть повноцінно запрацювати.

Про це повідомив радник мера Києва, секретар штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко у Facebook.

Він пояснив, що Київ поки не відповідає одному з критерії МОЗ – це перевищення рівня інцидентності, який не повинен перевищувати 12 осіб на 100 тисяч населення. Наразі у столиці цей показник складає 15,23 ос./100 тис. населення.

“Ще у 33 мешканців столиці за минулу добу лабораторно підтвердили захворювання на COVID-19. І хоч цей показник є меншим від минулих, показник інцидентності, встановлений Кабміном, складає 15,23 ос./100 тис. населення. Це означає, що столиця не може перейти на наступні етапи послаблень протиепідемічних заходів”, – сказано у повідомленні.

Як відомо, від 5 червня в областях, де показники відповідать визначеним МОЗ межам, перейшли до наступного етапу послаблень протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, у Києві за минулу добу найбільше випадків захворювання на коронавірус виявили в Святошинському районі – 7, по 5 випадків – в Оболонському та Подільському. Загалом, від початку епідемії занедужали – 3 523 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *