Кличко прокоментував інформацію про корупцію його першого заступника

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що правоохоронні органи мають провести оперативне розслідування у справі про можливу корупцію його першого заступника Миколи Поворозника, а винний має понести покарання.

Про це він заявив на брифінгу 15 квітня.

“Я звертаюся до НАБУ оперативно розслідувати цю справу і дати відповіді на питання, що хвилюють суспільство. Ми всі чекаємо об’єктивного і справедливого розслідування, яке розставить усі крапки над І. Та відповідальності винних за законом. Хтось повинен сісти – або корумпований чиновник, або ті – хто фабрикував цю справу!”- заявив Кличко.

Він також підтвердив, що у приміщенні КМДА, зокрема і кабінеті Поворозника правоохоронці проводили обшуки. Водночас Кличко наголосив, що не буде покривати підлеглого, якщо він дійсно винен.

Нагадаємо, 14 квітня співробітниками СБУ було задокументовано протиправну діяльність першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, який через посередника вимагав неправомірну вигоду у розмірі 125 тисяч доларів від представника компанії-забудовника. Сам він заявив, що не вимагав хабарів, працює чесно та викликаний на допит як свідок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *