В Індії 200 мешканців пішли на грандіозний похорон бика попри карантин

В індійському місті Мадурай влаштували похорон популярного у місцевості бика, на який завітало близько 200 осіб попри обмеження через COVID-19.

Про це пише NDTV.

Бик на прізвисько Мулі вважався божеством у Мадураї і жив у храмі. За життя тварину випускали в натовп, а люди висіли у нього на горбі, випробовуючи свою витривалість. Це принесло бикові популярність серед людей. Мулі помер від старості у віці 20 років.

Тоді мешканці вирішили провести його в останню путь, влаштувавши грандіозний похорон. Мулі прикрасили квітами і стрічками і винесли до храму. До туші охочі приносили гроші, рушники та інші речі. Більшість людей вийшли на вулицю без захисних масок.

Попри заборону на честь бика вулицями пройшовся натовп з близько 200 людей із феєрверками та вигуками. Однак тут вважають, що через карантин прийшло значно менше людей, ніж могло б у разі відсутності ізоляції. 

Нагадаємо, в Індії кількасот робочих мігрантів побилися із поліцією під час карантину. Люди вимагали від влади надати їм безкоштовний транспорт, який доправив би їх додому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *