У Британії 99-річний чоловік зібрав благодійних 5 млн доларів ходінням навколо будинку

У Великій Британії 99-річний ветеран на ім’я Том Мур влаштував благодійну акцію: він збирає гроші для тих, хто бореться з коронавірусом, ходячи навколо свого будинку.

Про це пише BBC.

Том Мур влаштував власну акцію для збору коштів для Національної системи охорони здоров’я Британії. Гроші, які йому вдасться зібрати, передадуть на боротьбу з  коронавірусом.

Завдання 99-річного британця полягає у тому, що йому потрібно сто разів обійти власний будинок: цей шлях подвір’ям становить 25 метрів. Пройти визначену кількість кіл чоловікові потрібно до його сотого дня народження, що наприкінці квітня. Виконання завдання ускладнене тим, що пенсіонеру дуже важко пересуватися.

170 тисяч небайдужих вже відгукнулися на заклик пенсіонера. Так, йому наразі вдалося зібрати 5 млн доларів (135,4 млн грн), хоча чоловік планував отримати всього 1,2 тис. доларів (32,5 тис. грн).Нагадаємо,  американська ведуча Года Котб у прямій трансляції розплакалась через гравця у футбол, який пожертвував п’ять млн доларів (141 млн грн.) на допомогу хворим на COVID-19. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *