Санта-невдаха: у США чоловік застрибнув у трубу на даху і застряг

В американському місті Г’юстон перехожий випадково почув крики про допомогу. Неподалік мешканець заліз у трубу і застяг у ній.

Про це пише ABC 13.

Перехожий йшов вулицею, коли почув дивні звуки та прохання допомогти. Він піднявся до труби, де виявив дорослого чоловіка, що застряг у трубі. Спроба повторити трюк Санта-Клауса завершилася провалом, й він опинився у пастці.

На відео видно, що труба досить маленька, тож для того, щоб у неї залізти, потрібні були зусилля. Чоловікові вдалося забратися у неї лише наполовину, а тоді він застряг через будову тіла. 

На місце прибули рятувальники, які вшістьох вподовж 45 хвилин намагалися витягнути чоловіка. Його відправили до лікарні, наразі він у стабільному стані. 

Причина вчинку невідома, однак чоловік пояснив, що нібито його переслідували і через трубу він хотів вибратися наверх. Однак положення тіла вказувало на те, що чоловік хотів таким чином потрапити всередину, а не вийти.

Нагадаємо, мешканка американського міста Фінікс разом із подругою намагалася потрапити у її дім через комин і несподівано застрягла у ньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *